Philanthropy Day Edition VII : NEW PHILANTHROPY

Fondazione Lang, Milan op 24 oktober 2019
lees verder >>

Institutional Philanthropy - Trends, Social Context, Distrust and Legitimacy

Keynote Address Rien van Gendt 5 September 2019, Calouste Gulbenkian Foundation
lees verder >>

Met impact investeren in de zorg

Donderdag 10 oktober 2019 // 14:30 uur - 17:30 uur // IBS
lees verder >>

Masterclasses Filantropie & Besturen Filantropische Fondsen

Het Centrum voor Filantropische Studies organiseert begin oktober twee interessante Masterclasses Filantropie & Besturen Filantropische Fondsen.
lees verder >>

Chocolonely Foundation

Tony's Talk: Friendly Field Worker Henk
lees verder >>



    FIN Leden

    Adressen en links

     

    Armoede, schulden en urgente noden
    Stichting Urgente Noden Nederland www.sunnederland.nl/
    Arnhemse Stichting Bijzondere Noden https://asbnarnhem.nl/
    Stichting Urgente Noden (SUN) Friesland www.sunfriesland.nl
    Stichting Urgente Noden Groningen www.sungroningendrenthe.nl/
    Sociale Fondsen Den Haag www.socialefondsendenhaag.nl/
    Fonds Bijzondere Noden Amsterdam www.fbna.nl/
    Stichting Fonds Bijzondere Noden Enschede www.fbne.nl/
    Stichting Urgente Noden Zoetermeer www.sunzoetermeer.nl/
    Stichting Noodfonds Zwolle en omgeving www.noodfondszwolle.nl/cms/

     

    Gezondheidszorg
    Amantia Stichting www.amantia.nl
    Stichting Astma Bestrijding www.astmabestrijding.nl
    Stichting Casterenshoeve  www.casterenshoeve.nl
    Stichting Het Diakonessenhuis www.hetdiakonessenhuis.nl
    Stichting Else www.stichting-else.nl
    Stichting Fonds de Gavere www.fondsdegavere.nl
    Haags Groene Kruis Fonds  www.haagsgroenekruisfonds.nl
    Innovatiefonds Zorgverzekeraars www.innovatiefondszorgverzekeraars.nl
    Stichting TSC Fonds www.tscfonds.nl 
    Landelijke Stichting voor Blinden en Slechtzienden (LSBS) www.lsbs.nl
    Stichting Mr. Roelsefonds www.roelsefonds.nl
    Stichting Voorzorg Utrecht    www.voorzorg-utrecht.nl
    Stichting Zabawas www.zabawas.nl

     

    Kunst en Cultuur
    Van den Berch van Heemstede Stichting www.berchvanheemstede.nl
    Agnes van den Brandeler Stichting www.finportal.nl/agnes-van-den-brandeler-stichting 
    De Gravin van Bylandt Stichting www.bylandtstichting.nl
    Prins Bernhard Cultuurfonds www.cultuurfonds.nl
    Stichting Casterenshoeve  www.casterenshoeve.nl
    Debman Stichting www.debman.nl
    Erasmusstichting www.erasmusstichting.nl 
    Europese Culturele Stichting www.culturalfoundation.eu
    Fonds 21 www.fonds21.nl
    Janivo Stichting www.janivostichting.nl
    K.F. Hein Stichting www.kfhein.nl
    De Frans Mortelmans Stichting de-frans-mortelmans-stichting
    Vereniging Rembrandt www.verenigingrembrandt.nl
    Stichting Stokroos www.stokroos.nl
    VandenEnde Foundation www.vdef.nl
    VSBfonds www.vsbfonds.nl
    Stichting Dioraphte www.dioraphte.nl
    Stichting Zabawas www.zabawas.nl

     

    Maatschappelijk Welzijn
    Stichting Ars Donandi www.arsdonandi.nl
    Mr. August Fentener van Vlissingen Fonds www.afvvf.nl
    Stichting Bevordering van Volkskracht www.volkskracht.nl
    Stichting Boschuysen www.boschuysen.nl
    Stichting Hofjes Codde en Van Beresteyn www.coddevanberesteyn.nl
    Commissie Projecten in Nederland (PIN) www.projecteninnederland.nl
    Stichting DELA Fonds www.delafonds.nl
    Stichting Elise Mathilde Fonds www.elisemathilde.nl
    Fonds 1818 www.fonds1818.nl
    Fonds 21 www.fonds21.nl
    Stichting Gereformeerd of Burgerweeshuis te Haarlem www.gbwhaarlem.nl
    Haëlla Vermogensbeheer Stichting www.haella.nl
    Hendrik en Maria Stichting www.finportal.nl
    Stichting het Hervormd Weeshuis Zwolle www.hervormdweeshuiszwolle.nl
    Instituut Gak www.instituutgak.nl
    Iona Stichting www.iona.nl
    Janivo Stichting www.janivostichting.nl
    Stichting Hulp na Onderzoek www.hulpnaonderzoek.nl
    Het Kinderopvangfonds www.hetkinderopvangfonds.nl
    Stichting Kinderzorg Den Haag-Rotterdam www.kinderzorgdenhaagrotterdam.nl
    Stichting Levi Lassen www.levilassen.nl
    Beheerstichting Loswal "De Bonnen" www.loswaldebonnen.nl
    Stichting Het R.C. Maagdenhuis www.maagdenhuis.nl
    Stichting RCOAK www.rcoak.nl
    Oranje Fonds www.oranjefonds.nl
    Stichting “Pape-Fonds” www.papefonds.nl
    Nederlandse Stichting voor Psychotechniek www.nsvp.nl
    Fonds Schiedam Vlaardingen e.o. www.fondssv.nl
    Fonds Sluyterman van Loo www.fondssluytermanvanloo.nl
    Stichting Samenwerking Sociale Fondsen www.sssf.nl
    Fundatie Van den Santheuvel, Sobbe www.fundatiesobbe.nl
    Kansfonds www.kansfonds.nl
    Stichting Sneek 1818 www.stichtingsneek1818.nl
    Stichting Start Foundation www.startfoundation.nl
    Vereniging Trein 8.28 H.IJ.S.M. www.finportal.nl/vereniging-trein-828-hijsm
    VSBfonds www.vsbfonds.nl
    Westfriesland Fonds www.westfrieslandfonds.nl
    Stichting VSB Fonds Woerden en Omstreken www.vsbfondswoerden.nl
    Dirk Bos Fonds  www.dirkbosfonds.nl
    Sint Laurensfonds www.sintlaurensfonds.nl
    Stichting H.L. Druckerfonds www.druckerfonds.nl
    Stichting De Zaaier www.stichtingdezaaier.nl
    VTW - Vereniging tot Weldadigheid www.vtw-amsterdam.nl
    Stichting Dioraphte www.dioraphte.nl 
    Stichting Rotterdam www.stichtingrotterdam.nl
    Stichting Thomas van Villanova www.thomasvanvillanova.nl

     

    Milieu, natuurbehoud en dierenbescherming
    Stichting Anitya Foundation www.anityafoundation.nl
    Stichting Zabawas www.zabawas.nl

     

    Onderwijs en onderzoek
    Stichting Bekker- la Bastide-Fonds www.volkskracht.nl
    Stichting Gieskes-Strijbis Fonds www.gieskesstrijbisfonds.nl
    Stichting de Fundatie van de Vrijvrouwe van Renswoude te ’s-Gravenhage www.fundatievanrenswoude.nl
    Stichting Casterenshoeve  www.casterenshoeve.nl
    Landsteiner Stichting voor Bloedtransfusieresearch (LSBR) www.lsbr.nl
    Stichting Dyslexie Fonds www.dyslexie.nl
    Stichting Leids Universiteits Fonds www.LUF.nl
    Stichting Neeltje Buis www.neeltjebuis.nl
    Stichting Universiteitsfonds Limburg www.ufl-swol.nl
    Tesselschade-Arbeid Adelt www.tesselschade-arbeidadelt.nl
    Van Beek-Donner Stichting  www.vanbeek-donnerstichting.nl
    Stichting Zabawas www.zabawas.nl

    Stichting Achmea Slachtoffer en Samenleving

    www.sass.nl

     

    Internationale samenwerking
    Stichting FEMI www.femi.org
    Debman Stichting  www.debman.nl
    Dr. Hofsteestichting www.hofsteestichting.nl
    GSRD Foundation www.gsrdfoundation.com
    Koornzaayer Foundation www.koornzaayerfoundation.nl
    Stem van Afrika www.stemvanafrika.nl 
    Karuna Foundation                                                             www.karunafoundation.nl                             
    Stichting Dioraphte www.dioraphte.nl

     

    Lokale (gemeenschaps)fondsen
    Stichting Gemeenschapsfonds Texel, Texelfonds www.Texelfonds.nl

     

    Kerk en levensbeschouwing
    Vermeulen / Brauckman Stichting www.vermeulenbrauckman.nl

     

    www.zabawas.nl