Dag van de Filantropie 2019

Welke rol speelt filantropie in samenleving vandaag? En hoe ziet filantropie er morgen uit? Welke gevolgen heeft dat voor u? Voor filantropische organisaties? Voor de samenleving? Deel met andere professionals en leer van experts in de World Cafés op 6 juni 2019 op de Dag van de Filantropie aan de Vrije Universiteit te Amsterdam. Met als afsluiting de oratie van Prof. Dr. René Bekkers over ‘De waarde van filantropie’.
lees verder >>

IGNITE Award

IGNITE Award brengt social startups in een stroomversnelling
lees verder >>

Boudewijn de Blij, te gast bij Gulle Gevers, MAX op Radio 1

Op zaterdag 27 april was Boudewijn de Blij te gast bij Gulle Gevers, MAX op Radio 1.
lees verder >>

SBF in gesprek met ministerie J&V over conceptwetsvoorstel

Het conceptwetsvoorstel ‘transparantie maatschappelijke organisaties’ heeft tot brede beroering en verontwaardiging geleid. Het voorstel betreft een publicatieplicht voor alle donaties boven de 15.000 euro. Een maand na de sluiting van de internetconsultatie is SBF (Samenwerkende Brancheorganisaties Filantropie), waaronder Goede Doelen Nederland, in gesprek gegaan met het ministerie van Justitie en Veiligheid (J&V).
lees verder >>

Independent donor group urges greater focus on rights, citizenship and equality

Ariadne, the European network is concerned that the Brexit debate has overly focused on party politics and trade.
lees verder >>



    FIN Leden

    Adressen en links

    De volgende FIN-leden kunt u bezoeken op hun eigen website:

    Gezondheidszorg
    Amantia Stichting www.amantia.nl
    Stichting Astma Bestrijding www.astmabestrijding.nl
    Stichting Casterenshoeve  www.casterenshoeve.nl
    Stichting Het Diakonessenhuis www.hetdiakonessenhuis.nl
    Stichting Else www.stichting-else.nl
    Stichting Fonds de Gavere www.fondsdegavere.nl
    Haags Groene Kruis Fonds  www.haagsgroenekruisfonds.nl
    Innovatiefonds Zorgverzekeraars www.innovatiefondszorgverzekeraars.nl
    Stichting TSC Fonds www.tscfonds.nl 
    Landelijke Stichting voor Blinden en Slechtzienden (LSBS) www.lsbs.nl
    Stichting Mr. Roelsefonds www.roelsefonds.nl
    Stichting Voorzorg Utrecht    www.voorzorg-utrecht.nl
    Stichting Zabawas www.zabawas.nl

     

    Kunst en Cultuur
    Van den Berch van Heemstede Stichting www.berchvanheemstede.nl
    Agnes van den Brandeler Stichting www.finportal.nl/agnes-van-den-brandeler-stichting 
    De Gravin van Bylandt Stichting www.bylandtstichting.nl
    Prins Bernhard Cultuurfonds www.cultuurfonds.nl
    Stichting Casterenshoeve  www.casterenshoeve.nl
    Debman Stichting www.debman.nl
    Erasmusstichting www.erasmusstichting.nl 
    Europese Culturele Stichting www.culturalfoundation.eu
    Fonds 21 www.fonds21.nl
    Janivo Stichting www.janivostichting.nl
    K.F. Hein Stichting www.kfhein.nl
    De Frans Mortelmans Stichting de-frans-mortelmans-stichting
    Vereniging Rembrandt www.verenigingrembrandt.nl
    Stichting Stokroos www.stokroos.nl
    VandenEnde Foundation www.vdef.nl
    VSBfonds www.vsbfonds.nl
    Stichting Dioraphte www.dioraphte.nl
    Stichting Zabawas www.zabawas.nl

     

    Maatschappelijk Welzijn
    Stichting Ars Donandi www.arsdonandi.nl
    Mr. August Fentener van Vlissingen Fonds www.afvvf.nl
    Stichting Bevordering van Volkskracht www.volkskracht.nl
    Stichting Boschuysen www.boschuysen.nl
    Stichting Hofjes Codde en Van Beresteyn www.coddevanberesteyn.nl
    Commissie Projecten in Nederland (PIN) www.projecteninnederland.nl
    Stichting DELA Fonds www.delafonds.nl
    Stichting Elise Mathilde Fonds www.elisemathilde.nl
    Fonds 1818 www.fonds1818.nl
    Fonds 21 www.fonds21.nl
    Stichting Gereformeerd of Burgerweeshuis te Haarlem www.gbwhaarlem.nl
    Haëlla Vermogensbeheer Stichting www.haella.nl
    Hendrik en Maria Stichting www.finportal.nl
    Stichting het Hervormd Weeshuis Zwolle www.hervormdweeshuiszwolle.nl
    Instituut Gak www.instituutgak.nl
    Iona Stichting www.iona.nl
    Janivo Stichting www.janivostichting.nl
    Stichting Hulp na Onderzoek www.hulpnaonderzoek.nl
    Het Kinderopvangfonds www.hetkinderopvangfonds.nl
    Stichting Kinderzorg Den Haag-Rotterdam www.kinderzorgdenhaagrotterdam.nl
    Stichting Levi Lassen www.levilassen.nl
    Beheerstichting Loswal "De Bonnen" www.loswaldebonnen.nl
    Stichting Het R.C. Maagdenhuis www.maagdenhuis.nl
    Stichting RCOAK www.rcoak.nl
    Oranje Fonds www.oranjefonds.nl
    Stichting “Pape-Fonds” www.papefonds.nl
    Nederlandse Stichting voor Psychotechniek www.nsvp.nl
    Fonds Schiedam Vlaardingen e.o. www.fondssv.nl
    Fonds Sluyterman van Loo www.fondssluytermanvanloo.nl
    Fonds Westland www.fondswestland.nl
    Stichting Samenwerking Sociale Fondsen www.sssf.nl
    Fundatie Van den Santheuvel, Sobbe www.fundatiesobbe.nl
    Kansfonds www.kansfonds.nl
    Stichting Sneek 1818 www.stichtingsneek1818.nl
    Stichting Start Foundation www.startfoundation.nl
    Stichting Urgente Noden (SUN) Friesland www.sunfriesland.nl
    Vereniging Trein 8.28 H.IJ.S.M. www.finportal.nl/vereniging-trein-828-hijsm
    VSBfonds www.vsbfonds.nl
    Westfriesland Fonds www.westfrieslandfonds.nl
    Stichting VSB Fonds Woerden en Omstreken www.vsbfondswoerden.nl
    Dirk Bos Fonds  www.dirkbosfonds.nl
    Sint Laurensfonds www.sintlaurensfonds.nl
    Stichting H.L. Druckerfonds www.druckerfonds.nl
    Stichting De Zaaier www.stichtingdezaaier.nl
    VTW - Vereniging tot Weldadigheid www.vtw-amsterdam.nl
    Stichting Dioraphte www.dioraphte.nl 
    Stichting Rotterdam www.stichtingrotterdam.nl

     

    Milieu, natuurbehoud en dierenbescherming
    Stichting Anitya Foundation www.anityafoundation.nl
    Stichting Zabawas www.zabawas.nl

     

    Onderwijs en onderzoek
    Stichting Bekker- la Bastide-Fonds www.volkskracht.nl
    Stichting Gieskes-Strijbis Fonds www.gieskesstrijbisfonds.nl
    Stichting de Fundatie van de Vrijvrouwe van Renswoude te ’s-Gravenhage www.fundatievanrenswoude.nl
    Stichting Casterenshoeve  www.casterenshoeve.nl
    Landsteiner Stichting voor Bloedtransfusieresearch (LSBR) www.lsbr.nl
    Stichting Dyslexie Fonds www.dyslexie.nl
    Stichting Leids Universiteits Fonds www.LUF.nl
    Stichting Neeltje Buis www.neeltjebuis.nl
    Stichting Universiteitsfonds Limburg www.ufl-swol.nl
    Tesselschade-Arbeid Adelt www.tesselschade-arbeidadelt.nl
    Van Beek-Donner Stichting  www.vanbeek-donnerstichting.nl
    Stichting Zabawas www.zabawas.nl

    Stichting Achmea Slachtoffer en Samenleving

    www.sass.nl

     

    Internationale samenwerking
    Stichting FEMI www.femi.org
    Debman Stichting  www.debman.nl
    Dr. Hofsteestichting www.hofsteestichting.nl
    GSRD Foundation www.gsrdfoundation.com
    Koornzaayer Foundation www.koornzaayerfoundation.nl
    Stem van Afrika www.stemvanafrika.nl 
    Karuna Foundation                                                             www.karunafoundation.nl                             
    Stichting Dioraphte www.dioraphte.nl

     

    Lokale (gemeenschaps)fondsen
    Stichting Gemeenschapsfonds Texel, Texelfonds www.Texelfonds.nl

     

    Kerk en levensbeschouwing
    Vermeulen / Brauckman Stichting www.vermeulenbrauckman.nl

     

    www.zabawas.nl